Radio Programeering

Maandag

  00.00 t/m 01.00 Rough Velvet Gerhard Klaasen
  01.00 t/m 04.00 Zindy Peter Timmerman
  04.00 t/m 06.00 Bont Jan Berg
  06.00 t/m 07.00 De verboden Show Erik van Vliet
  07.00 t/m 09.00 Van der Molen in de morgenshow Bart van der Molen
  09.00 t/m 10.00 Goudkoorts Wim van Egmond
  10.00 t/m 12.00 De Bouwval Erik Verbouw
  12.00 t/m 13.00 Sandwich Peter de With
  13.00 t/m 14.00 Middel of the road show Hans de Knegt
  14.00 t/m 16.00 Ben in de Middag Ben Henkes
  16.00 t/m 17.00 Non-Stop  
  17.00 t/m 19.00 Dekker Radio Menno Dekker
  19.00 t/m 21.00 n LutskeBrabants Frans van den Bogaard
  21.00 t/m 24.00 Hollands Lokaal
Wim en Maikel Kersten


 

Dinsdag

  00.00 t/m 01.00 Rough Velvet Gerhard Klaasen
  01.00 t/m 04.00 Zindy Peter Timmerman
  04.00 t/m 06.00 Bont Jan Berg
  06.00 t/m 07.00 De verboden Show Erik van Vliet
  07.00 t/m 09.00 Van der Molen in de morgenshow Bart van der Molen
  09.00 t/m 10.00 Goudkoorts Wim van Egmond
  10.00 t/m 12.00 De Bouwval Erik Verbouw
  12.00 t/m 13.00 Sandwich Peter de With
  13.00 t/m 14.00 Middel of the road show Hans de Knegt
  14.00 t/m 16.00 Ben in de Middag Ben Henkes
  16.00 t/m 17.00 Non-Stop  
  17.00 t/m 19.00 Dekker Radio Menno Dekker
  19.00 t/m 21.00 Rock’n’roll Greatest Geert Ruys en Pascal van der Lee
  21.00 t/m 23.00 Noise 37 Ben van de Beek en Eddy Schouten
  23.00 t/m 24.00 Folky Wave Peter Timmerman


 

Woensdag

  00.00 t/m 01.00 Rough Velvet Gerhard Klaasen
  01.00 t/m 04.00 Zindy Peter Timmerman
  04.00 t/m 06.00 Bont Jan Berg
  06.00 t/m 07.00 De verboden Show Erik van Vliet
  07.00 t/m 09.00 Van der Molen in de morgenshow Bart van der Molen
  09.00 t/m 10.00 Goudkoorts Wim van Egmond
  10.00 t/m 12.00 Leuke luisteruurtjes met Leo en Willie
Leo en Willie van Gerven
  12.00 t/m 13.00 Sandwich Peter de With
  13.00 t/m 14.00 Middel of the road show Hans de Knegt
  14.00 t/m 16.00 Ben in de Middag Ben Henkes
  16.00 t/m 17.00

De Muziekfabriek

Ron vd Steen

  17.00 t/m 19.00 Dekker Radio Menno Dekker
  19.00 t/m 21.00 Crossroads Kees de Haan
  21.00 t/m 23.00  Non-Stop Muziek  
  23.00 t/m 24.00 R.I.P Erik van Vliet


 

Donderdag

  00.00 t/m 01.00 Rough Velvet Gerhard Klaasen
  01.00 t/m 04.00 Zindy Peter Timmerman
  04.00 t/m 06.00 Bont Jan Berg
  06.00 t/m 07.00 De verboden Show Erik van Vliet
  07.00 t/m 09.00 Van der Molen in de morgenshow Bart van der Molen
  09.00 t/m 10.00 Goudkoorts Wim van Egmond
  10.00 t/m 12.00 De Bouwval Erik Verbouw
  12.00 t/m 13.00 Sandwich Peter de With
  13.00 t/m 14.00 Middel of the road show Hans de Knegt
  14.00 t/m 16.00 Studio 45 Lex de Groot
  16.00 t/m 17.00 Down Under Gie Liem
  17.00 t/m 19.00 Dekker Radio Menno Dekker
  19.00 t/m 21.00

Die blassbuben lederhosen wein weib und gesang show

Peter vd Elst
  21.00 t/m 22.00 Black & Blues Wim Velderman
  22.00 t/m 23.00 Een Uurtje Klassiek Leo Vos
  23.00 t/m 24.00 Caribisch Caroussel Martin Nooijen


 

Vrijdag

  00.00 t/m 01.00 Rough Velvet Gerhard Klaasen
  01.00 t/m 04.00 Zindy Peter Timmerman
  04.00 t/m 06.00 Bont Jan Berg
  06.00 t/m 07.00 De verboden Show Erik van Vliet
  07.00 t/m 09.00 Van der Molen in de morgenshow Bart van der Molen
  09.00 t/m 10.00 Goudkoorts Wim van Egmond
  10.00 t/m 12.00 De Bouwval

Erik Verbouw

  12.00 t/m 13.00 Sandwich Peter de With
  13.00 t/m 14.00 Middel of the road show Hans de Knegt
  14.00 t/m 17.00 Regio Top 40 Ben Henkes
  17.00 t/m 19.00 Dekker Radio Menno Dekker
  19.00 t/m 21.00 Winkel Wagen Show Peter van Vlokhoven
  21.00 t/m 24.00 Vrielinks Vrolijke Vrijdag Hans Vrielink


 

Zaterdag

  00.00 t/m 02.00 HTR Disco nacht Non-stop muziek
  02.00 t/m 03.00 Born to be wild show William Born
  03.00 t/m 04.00 Schouten Bij Nacht Eddy Schouten
  04.00 t/m 06.00 Koof's Biker Songs Rene de Kovel
  06.00 t/m 08.00 Het Muziekmuseum Gert-Jan de Vries
  08.00 t/m 10.00 Muziekpaleis John Westland
  10.00 t/m 12.00

HTR - Actueel TV

Laatste zaterdag van de maand
HeT dRaait om U

Diverse, Chantal Peters

John Goedmakers
en Hans Happé

  12.00 t/m 13.00 Muziektherapie René van den Abeelen
  13.00 t/m 15.00 Radiospektakel Stappen met Koppendrayer
  15.00 t/m 17.00 De Middag Mix Rein Roosendaal
  17.00 t/m 19.00 Tiana's Zaterdag Tiana Greve
  19.00 t/m 21.00 Peters platenkast Peter vd Elst
  21.00 t/m 24.00 Flitsende 50 Rob de Vaan


 

Zondag

  00.00 t/m 02.00 DJ Kicken’s 90sforever mix  DJ Kicken
  02.00 t/m 04.00 Rough Velvet Don & Gerhard Show Don & Gerhard Klaasen
  04.00 t/m 06.00 Dekker Radio Easy Menno Dekker
  06.00 t/m 08.00 Music Corner Marcel de Vet
  08.00 t/m 10.00 Platenprak René van Elst
  10.00 t/m 12.00 Uit In de Regio Ad Kraamer
  12.00 t/m 13.00 Vrij Entree Frank Hobbelen
  13.00 t/m 15.00 19 Toen show Ad Koppendrayer
  15.00 t/m 17.00 Ben op Zondag Ben Henkes
  17.00 t/m 19.00 De Huis Tuin En Keukenshow Mike Kuyt
  19.00 t/m 21.00 Tipparade van Toen Fred Zondag
  21.00 t/m 24.00 Top van Toen Wim van Egmond

Zoeken

HTR radio (webcam)

0 RadioStudio

Hier onder HTR TV

 

Radio Streams

MediaplayerWinampITunesaacStreamRadio  

Agenda

Kalenders Volleybaltoernooi voor basisscholen 25 - juni - 2021 9:00 - 14:00
Kalenders Landelijk Atelierweekend 26 - juni - 2021 - 27 - juni - 2021
Kalenders CHARLY ZASTRAU & RONALD DOUGLAS 26 - juni - 2021 20:00 - 22:00
Kalenders Dorpswandeling Vlijmen-Meliestraat 27 - juni - 2021 10:00 - 12:00
Kalenders AD(H)D Dyslexie Café Heusden 30 - juni - 2021 19:30 - 21:30
Kalenders Wandeling en rondleiding op Mariënkroon 4 - juli - 2021 14:00 - 16:00
Foto: Ad Hartjes
Kalenders Wandeling en rondleiding op Mariënkroon 1 - augustus - 2021 14:00 - 16:00
Foto: Ad Hartjes
Kalenders Lida Straathof 14 - augustus - 2021 20:00 - 22:00